Kwiaty dla niepodległej

KWIATY DLA NIEPODLEGŁEJ

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku otrzymało dofinansowanie

z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

W ramach Konkursu Małe Granty Ełckiego Stowarzyszenia Ekologicznego.

Projekt pod nazwą: „Kwiaty dla niepodległej – obserwacje przyrodnicze przedszkolaków”

realizowaliśmyod 15 października 2018 r. do 11 listopada 2018 r. Dofinansowanie w kwocie 1000 zł

przeznaczyliśmy na zakup donic, wazonów, roślin i kwietników, które wzbogaciły nasz przedszkolny

kącik zieleni. Jako symbol upamiętnienia 100 - rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

zakupione zostały kwiaty w barwach biało - czerwonych.

Zdjęcia z projektu znajdują się w zakładce "GALERIA", wydarzenia z roku 2018, "Kwiaty dla niepodległej".

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono