Informacja dotycząca powrotu do przedszkola

Drodzy Rodzice!

19 kwietnia 2021 r. wracamy do swojego budynku przedszkolnego, który przeszedł termomodernizację.

W związku z tym prosimy o przestrzeganie zasad, które sprawią, że będziemy wszyscy czuli się bezpiecznie.

Pamiętajmy, że robimy to dla wspolnego dobra. Obowiązuje nas dystans, dezynfekcja, maseczka.

1. Rodzice dzieci grup Wesołe Skrzaty, Kropelki, Tygryski przyprowadzają dzieci do szatni (główny hol),

rozbierają i powierzają opiece woźnej, która zaprowadzi dziecko do sali. W szatni może przebywać

maksymalnie 4 rodziców z dziećmi. Osoba odpowiedzialna za przestrzeganie porządku będzie nad tym

czuwała.

2. Rodzice dzieci grup Biedroneczki i Pszczółki wchodzą wejściem od ul. Kolejowej. Jednocześnie w dwóch

szatniach może przebywać 4 rodziców z dziećmi.

3. Rodzice dzieci grup Krasnale i Ekoludki wchodzą głownym wejściem i idą schodami do swoich szatni.

W każdej szatni może znajdować się maksymalnie 2 rodziców z dziećmi.

Warto zaplanować dłuższy czas na zaprowadzenie dziecka do przedszkola, ponieważ może on przedłużyć się

ze względu na zmniejszoną ilość osób przebywających w szatni.

Twój adres IP: 3.236.117.38