Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2015/2016

Poniżej, w załączonych plikach, znajdą Państwo ogólne warunki ubezpieczenia. Zakres ubezpieczenia - Opcja Ochrona Plus znajduje się na stronach 8 - 10, zaś Opcje Dodatkowe, rozszerzające na stronach 11 - 14.

Zgłoszenie roszczenia można dokonać online oraz w formie tradycyjnej, tj. papierowej.
1. Szkodę w przypadku online należy zgłosić za pomocą linku: https://klient.interrisk.pl/zgloszenieszkody/1
Aby przyspieszyć proces rejestracji szkód w Call Center proszę zgłaszać szkody z Edu Plus za pomocą:
- formularza online, dostępnego na stronie www.interrisk.pl lub
- adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W obu powyższych przypadkach należy zeskanować dokumentację medyczną i załączyć do formularza online lub e-maila.
2. Zgłaszając roszczenie w formie papierowej należy wypełnić załączone druki:
- Druk nr 1 musi być potwierdzony przez Placówkę ubezpieczającą.
- Druk nr 2 wypełniamy wówczas, jeśli zgłaszamy roszczenie z Opcji Dodatkowych.
- Wypełnione druki należy przesłać/dostarczyć na adres:

Ubezpieczenia - szkody
ul. Wojska Polskiego 65, 19-300 Ełk