Projekt unijny Nasze Krasnale to Bystrzaki

Konsultacje dla Rodziców

Szanowni Rodzice.

Zaczynamy indywidualne konsultacje ze specjalistą z obszaru edukacji przedszkolnej, psychologiem, psychoterapeutą wg. potrzeb rodziców/opiekunów prawnych. Działanie realizowane z uwagi na indywidualny rozwój dziecka oraz pomoc rodzicom w kształtowaniu kompetencji kluczowych u dziecka, w zakresie porozumiewania się w językach obcych oraz kompetencji społecznych, inicjatywności, przedsiębiorczości, kreatywności, w jego wychowaniu i rozwiązywaniu problemów. Konsultacje będą odbywały się w siedzibie Przedszkola w każdą pierwszą środę miesiąca po 6 godz. przez 21 mscy. Na jedną konsultację przewiduje się 45 min. Konsultacje będą odbywały się wg. zapisów dokonanych osobiście lub telefonicznie w biurze projektu dostępnym we wszystkie dni tygodnia w godzinach pracy przedszkola.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach.

Nabór uczestników do projektu "Nasze Krasnale to Bystrzaki"

Rozpoczynamy nabór uczestników do projektu „Nasze Krasnale to Bystrzaki”

Wszelkie pytania na temat realizacji projektu można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

telefonicznie (87) 520 32 12 lub bezpośrednio w Biurze Projektu przy ul. Zielona 1.

Zapraszamy do udziału w projekcie.

Regulamin i dokumenty rekrutacyjne znajdują się poniżej.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Deklaracja uczestnictwa w projekcie.pdf)Załącznik nr 4 - Deklaracja uczestnictwa w projekcie 1794 kB2018-08-28 09:23
Pobierz plik (Formularz zgłoszeniowy dla dziecka.pdf)Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy dla dziecka 404 kB2018-08-28 09:20
Pobierz plik (Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela.pdf)Załącznik nr 2 - Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela 345 kB2018-08-28 09:22
Pobierz plik (Fromularz zgłoszeniowy dla rodzica, opiekuna.pdf)Załącznik nr 3 - Formularz zgłoszeniowy dla rodzica/opiekuna 404 kB2018-08-28 09:23
Pobierz plik (Regulamin rekrutacji.pdf)Regulamin rekrutacji 2029 kB2018-08-28 09:08

Twój adres IP: 34.204.194.190