Konsultacje dla Rodziców

Szanowni Rodzice.

Zaczynamy indywidualne konsultacje ze specjalistą z obszaru edukacji przedszkolnej, psychologiem, psychoterapeutą wg. potrzeb rodziców/opiekunów prawnych. Działanie realizowane z uwagi na indywidualny rozwój dziecka oraz pomoc rodzicom w kształtowaniu kompetencji kluczowych u dziecka, w zakresie porozumiewania się w językach obcych oraz kompetencji społecznych, inicjatywności, przedsiębiorczości, kreatywności, w jego wychowaniu i rozwiązywaniu problemów. Konsultacje będą odbywały się w siedzibie Przedszkola w każdą pierwszą środę miesiąca po 6 godz. przez 21 mscy. Na jedną konsultację przewiduje się 45 min. Konsultacje będą odbywały się wg. zapisów dokonanych osobiście lub telefonicznie w biurze projektu dostępnym we wszystkie dni tygodnia w godzinach pracy przedszkola.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach.

Twój adres IP: 3.228.21.186